O nas


Miejce dla fanów sportu

Miejsce dla rodzin

Kayak Pizza to miejsce do którego wielokrotnie powrócisz.

Szum wody, klimat kajakarstwa, ustronne i przyjemne miejsce w którym zjesz pyszną pizzę oraz niespotykanie dobre burgery. Brzmi jak utopia? To rzeczywistość i możesz znaleźć to bliżej niż myślisz!

Kayak Pizza zlokalizowane jest na terenie Centrum Sportów Wodnych Wietrznice nad rzeką Dunajec. Jest to miejsce, któremu nie towarzyszy smród spalin i hałas, u nas odpoczniesz od codziennych problemów. Oferujemy to czego oczekujesz od takiego miejsca. Pizza, burgery, sałatki, przekąski i zimne napoje - to wszystko znajdziesz u nas.

W sezonie letnim możesz zasmakować naszych specjałów przy równoczesnym podziwianiu umiejętności kajakarzy górskich! Kayak Pizza to miejsce szczególnie przyjazne dla kajakarzy, rowerzystów czy pieszych turystów, którzy mogą u nas zjeść bez tłumów oraz kolejek. Dokładamy wszelkich starań aby Kayak Pizza była nie tylko miejscem gdzie można smacznie zjeść ale również miło spędzić czas z całą rodziną. Centrum Sportów Wodnych Wietrznice dysponuje dużym terenem w otoczeniu gór, lasów oraz rzeki Dunajec. Dzieci mogą korzystać z zjeżdżalni lub trampoliny.

Oferujemy również dostawę do domu!

Dowóz na terenie:

Od 30 złotych: Wietrznice, Zabrzeż, Zarzecze, Tylmanowa

Od 40 złotych: Czerniec, Kamienica, Ochotnica Dolna, Łącko

Od 60 złotych: Ochotnica Górna, Zasadne, Zbludza

Nasza pizza powstaje z najwyżej jakości produktów, świeżych lokalnych warzyw, serów. Nasz zespół to młode i energiczne osoby bez których nasza pizza nie byłaby tak smaczna.

Serdecznie Zapraszamy
Zespół Kayak Pizza